Hakkımızda


Star Balo & Davet salonu olarak sizin için buradayız. İstanbul Bayrampaşa'daki düğün salonumuzun öyküsünü keşfedin. Deneyimli ekip ve unutulmaz anılar için bizimle tanışın.

Yıllardır İstanbul’da düğün ve davet salonu işletmeciliği yapıyoruz.

Bugüne dek nice mutluluğa tanık olduğumuz Star Davet Salonu Bayrampaşa adresimizde, sizin de düğününüzü gerçekleştirmek istiyoruz.

Üstelik yalnızca düğün günü değil; nişan, kına, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda da hizmet veriyoruz.

Organizasyonlarımızı yemekli ya da kokteyl olacak şekilde gerçekleştirmemiz mümkün.

1000 konuğa kadar rahatlıkla ağırladığımız şık ve ferah salonumuzda sizi neler mi bekliyor?

İlk olarak misafirlerimizi kokteyl alanımızda karşılıyoruz.

Kokteyl faslının ardından salonumuza giriş sağlıyoruz.

Bu aşamada belirlemeniz gereken bir şey var ki; yemekli mi yoksa yemeksiz mi düğün paketi seçeceğiniz… Dilediğiniz paket doğrultusunda siz daha salonumuza gelmeden biz hazırlıklarımızı tamamlamış oluyoruz.

Salona geçişimizin ardından misafirlerimize yemek ya da ikram servisimiz de başlıyor.

Düğünün ilerleyen saatlerinde sıra pasta merasimine geliyor. Bu noktada ihtiyaç duyacağınız gelin pastasını da usta şeflerimiz hazırlıyor. Düğün pastamız 7 katlı oluyor, dilerseniz farklı modeller de talep edebiliyorsunuz.

Salonumuzda misafirlerimizin ihtiyaçlarını giderebilmeleri için; sigara içme salonu ve kafeterya bulunuyor.

Düğün organizasyonlarımız ortalama 4 saat sürüyor. Bu saatler boyunca Star Davet Salonu olarak kesintisiz eğlence garantisi veriyoruz. DJ eğlencesi ya da canlı müzik eğlencesi alternatiflerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Düğün günü tüm şarkılar sizin için çalıp söyleniyor. Misafirleriniz bu mutlu gününüzü kutlamak için eğleniyor…

Eğlenceli dakikaları kayıt altına almadan da olmaz değil mi? Yıllar sonra gülümseyerek bakabileceğiniz hatıralar bırakmak istiyoruz. Bunun için düğününüzü hem fotoğraf hem de video formatında kayıt altına alıyoruz. Aynı zamanda düğün sonunda düğün videonuzu verdiğimiz gibi düğün fotoğraflarından meydana gelen bir albüm de oluşturuyoruz.

Düğün günü ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bulabileceğiniz salonumuzda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız; ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Böylelikle hem Star Davet Salonu hizmetleri hem de İstanbul Bayrampaşa düğün salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.